Tüm Bilgisayar , Tablet ve Mobil cihazlardan kolay teklif ve sipariş hazırlamak için tasarlanmıştır.

Her Yerden Erişim

Web tabanlı yapısıyla internetiniz olduğu her yerden kullanışlı zet arayüzüne erişim sağlayarak,işlerinizin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yorum ve Mesajlaşma
Her belgeye veya o belgenin seçilen hareketlerine yorum yapılabilir. Ayrıca kullanıcılar arasında özel mesajlaşma özelliği ile haberleşme ve takip kolaylaşır.

Liste, Grid ve Takvim Görünümü
Hızlı kullanımı sağlamak için 3 adet farklı düzen görünümü vardır.Düzen görünümleri kullanım amacına göre kullanıcının tercihine sunulmuştur. Örneğin: Takvim görünümde temrin tarihlerine göre siparişleri listeleyebilirsiniz.
Tablet ve Mobil Uyumlu

Windows, Linux, IOS, Android ... tüm işletim sistemlerine sahip Pc, Tablet ve Mobil cihazlara %100 uyum sağlayarak sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu sayede hiçbir platforma bağlı kalmadan her daim işlerinizi yönetebilirsiniz.

Otomatik Belge Dönüşümleri
Oluşturulan teklifler müşteri onayı ile birlikte otomatik siparişe, ADMİN onayıyla sevkiyata ve sevk sorumlusunun isteğine göre fatura ve irsaliye'ye dönüştürülebilir.
Kullanıcı Yetkilendirme
Kullanıcılara verilen yetkiler dahilinde, kullanıcının sadece kendi verdiği teklifleri görüntülemesini, belge dönüşümlerini yapamamasını, ADMİN onayı verememesini sağlayabilirsiniz.
Onay Mekanizması
Yönetici takibini kolaylaştırmak için, oluşturulan teklif ve siparişlerin bir yönetici onayı ile sonuçlandırılması sağlanır. Onaysız teklif ve siparişler ayrı listede görüntülenir.

Stok Takibi
Teklif verirken stok envanterleri rezerve dahil veya hariç olarak görüntüleyebilirsiniz. Stoğunuz da kritik seviyeye ulaşmış ürünleri yeniden sipariş verebilir, teklifte stokta bulunmayan ürünleri eklemeyi engelleyebilirsiniz.
Teklif Sözleşmesi
Tekliflerde önceden oluşturulan sözleşme şartlarını teklif çıktısına ekleyebilir. Hazır sözleşme şartı o belgeye özel değiştirilebilir. Yeni sözleşme şartı ekleyebilirsiniz.