Eczanelere hızlı,doğru,kontrollü ve adil nöbet dağıtımını sağlar

Her Yerden Erişim
Web tabanlı yapısıyla internetiniz olduğu her yerden kullanışlı zet arayüzüne erişim sağlayarak,işlerinizin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eczane Çıktılarında Kare Kod İle Konum Bilgisi

Ezcane konumları işaretlendiği taktirde,nöbetçi ezcaneler çıktısındaki kare kod alanları mobil cihazlara okutularak hastaların eczanelere navigasyon yardımıyla hızlı şekilde ulaşılması sağlanır.

Her Yerden Erişim
Modül üzerinden yeni Eczane, yeni nöbet yazımı, izin, tur ekleme ve tümünün tekrar düzenleme işlemleri yapılabilir. Eklenen izinle o tarihte ilgili eczaneye nöbet yazımı engellenir. Hafta içi, Cumartesi, Pazar, Bayram, Özel Günler gibi sınırsız sayıda turlar tanımlanarak her tura ayrı ayrı günlük Nöbet tutacak eczane sayısı girilebilir.

Tablet ve Mobil Uyumlu

Windows, Linux, IOS, Android ... tüm işletim sistemlerine sahip Pc, Tablet ve Mobil cihazlara %100 uyum sağlayarak sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu sayede hiçbir platforma bağlı kalmadan her daim işlerinizi yönetebilirsiniz.

Nöbetci Ezcanelerin Birine Yakınlık Kontrolü
Nöbetci eczanelerin,bulunduğu yerleşim birimine eşit dağılımını sağlamak ve ciroları dengeleme amacıyla,nöbet tutan eczanelerin birbirine olan uzaklıkları ayarlardan belirlenebilir.Böylece belirlediğiniz uzaklıktan düşük olan eczaneleri aynı güne nöbet yazarken uyarı alınır.
Liste, Grid ve Takvim Görünümü

Arayüzünde hızlı kullanımı sağlamak için 3 adet farklı düzen görünümü vardır. Düzen görünümleri kullanım amacına göre kullanıcının tercihine sunulmuştur. Örneğin: Takvim görünümde nöbet değişimleri sürükleme işlemiyle daha hızlı gerçekleştirilir.

Sonraki Nöbet Tahmini
ZET, Eczanelerin bir sonraki yapacağı nöbetin tarihini o turdaki eczane sayısı, günlük eczane miktarı, izinler, nöbetteki gecikmeler gibi faktörlere bakarak tahmin eder.

Eczanelerin Sağlık Merkezine Yakınlık Kontrolü

Eczanelerin nöbetteki cirolarının adil şekilde dağılması amacıyla,sağlık merkezilerine veya yoğunluk noktalarına yakın eczaneler ile aynı anda nöbet tutan diğer eczanelerin bir sonraki nöbetini yoğunluk noktalarına daha uzak eczaneler ile beraber yapması sağlanır.

Dış Bağlantılar

İstenilen ip adreslerine güvenli şekilde XML-XSLT formatlarında dizaynlar aktarılıp, İnternet sitelerine, Duraklara, Hastanelere ve yoğunluk noktalarına yerleştirilen ekranlardan nöbetçi eczanelerin bilgileri kolaylıkla yayınlanabilir.

Referanslarımız