Ticari Programınızından kesilen faturaları e-fatura mükelleflerine gönderip,size gelen faturaları ticari programınıza alımını sağlar.

E-Fatura Mükelleflik Kontrolü

Ticari programınızda yer alan carileri e-fatura mükellefi olup olmadığını gib'den anlık kontrol edip cariye kesilen faturaların programda gözükmesi sağlanır.

Fatura Önizleme
Gelen ve giden faturalarda içeri alma ve gönderme öncesi son kontrollerin kolay sağlanabilmesi için fatura dizayn formatında önizleme yapılabilir.

E-Arşiv

E-fatura mükellefi olmayan tüm carilere aynı program içinde e-arşiv fatura gönderimi yapılabilir.Fatura cari kartta yer alan e-posta adresine veya sms ile karşı tarafa iletilir.

Toplu Alım ve Gönderim
Gelen ve giden faturalar listesinde seçilen birden fazla faturayı gönderim ve alım işlemleri tek tuşla sağlanır.Böylece zamandan tasarruf edilir.
Stok Eşleştirme

Gelen faturada yer alan stokların ticari programınızdaki karşılıklarını o cari için birkez sorar ve sonraki alımlarda aynı stoklarda otomatik aktarımını sağlar.

E-İrsaliye

Ticari Programınızından kesilen irsaliyeleri e-irsaliye ve e-arşiv irsaliye olarak gönderip,size gelen irsaliyeleri ticari programınıza alımını sağlar.

Otomatik Yeni Cari Ve Stok Açma

Gelen faturalarda ticari programınızda yer almayan carileri ve stokları tüm gelen bilgilerle birlikte otomatik oluşturur.Manuel cari ve stok açma gereksinimi ortadan kalkar.

Birim Eşleştirme

Gelen faturalardaki stok birimlerinin ticari programınıza farklı bir birim ile alımı sağlanır.Aynı şekilde ticari programınızdan kesilen faturaları farklı birimden gönderimi sağlanabilir.

Red Faturalarda Bildirim

Fatura takibini kolaylaştırmak için,gönderimini yaptığınız ticari faturanın karşı tarafta reddedilmesi durumunda program size bildirim ile bilgi verir.

Uyumlu Entegratör

Programımız iş ortağımız EDM Bilişim'in E-fatura portalı ile %100 uyumlu çalışmaktadır.